O Firmie


O firmie Art-DENT A.Polak

Witam Państwa bardzo serdecznie,
Art-DENT Laboratorium Protetyki Stomatologicznej Andrzej Polak, to firma istniejąca na rynku krakowskim od 1994 roku, której właścicielem jest tech. dent. mgr Andrzej Polak.

Laboratorium specjalizuje się w protezach szkieletowych i pracach kombinowanych z użyciem głównie attachmentów firm ZL Microdent, ale również Bredent. Oprócz działalności podstawowej, Andrzej Polak prowadzi także kursy dla techników z zakresu:
- Protezy szkieletowe klasyczne + odlewnictwo stopów dentystycznych
- Freztechnika w pracach kombinowanych.

Dla lek. Dentystów:

- Prace kombinowane - attachmenty, overdenture - 5-o godzinny kurs medyczny.
Również webinary z tego tematu są prowadzone dla lekarzy dentystów. 
    -Protezy szkieletowe klasyczne w kontekście kompromisu między estetyką a funkcją;
profesjonalizm w relacjach lekarz-technik

W roku 2010 laboratorium otrzymało certyfikat na prowadzenie kursów z freztechniki w oparciu o attachmenty Pt-Ir firmy ZL Microdent-Niemcy.
Od 2020 Andrzej Polak jest oficjalnym, certyfikowanym szkoleniowcem firmy Scheftner (Niemcy)

Od 2005 Art-DENT Andrzej Polak organizuje imprezy naukowo-integracyjne dla techników dentystycznych, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii stosowanych w technice dentystycznej, zapoznanie techników z nowymi liniami materiałowymi oraz urządzeniami mało znanymi jeszcze na naszym rynku.

Art-DENT od ponad 20 lat ustawicznie prowadzi praktyczną edukację młodzieży studiującej TD, jak również przysposabia do zawodu absolwentów szkół TD w ramach staży absolwenckich.

Od roku 2018 laboratorium świadczy usługi głównie dla innych pracowni, laborów techniki dentystycznej.

Serdecznie zapraszam do współpracy techników dentystycznych,

Tech.dent.mgr Andrzej Polak


Tech.dent.mgr Andrzej Polak

Tech.dent.mgr Andrzej Polak, uznany w Europie specjalista w zakresie protez szkieletowych oraz freztechniki w pracach typu overdenture, właściciel firmy Art-DENT Laboratorium Protetyki Stomatologicznej w Krakowie.

ap-portret