Konferencje


Konferencja dla techników dentystycznych

Konferencja dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów: 

STRYKÓW 16-19 września 2021

CAD-CAM; technologie i urządzenia produkcyjne w t.d.; drukarki 3D, frezarki, SLM, materiałówka.

Szanowni technicy: w terminie 16-19 września b.r. w Strykowie w Hotelu 500 ul. Warszawska-Smolice 1b, odbędzie się konferencja poświęcona nowoczesnym technologiom stosowanym w technice dentystycznej. Liderzy polskiego rynku CAD-CAM, który reprezentują firmy będące jednocześnie naszymi sponsorami, zaprezentują Państwu najnowsze metody, przy pomocy których powstają struktury protetyczne. Prelegenci firmy wspierających w 8-o godzinnej sesji wykładowej podzielą się z Państwem konkretami w obrębie własnych ofert.  Można by pomyśleć, że skoro tematem wiodącym konferencji są technologie i urządzenia, z których wychodzą prawie gotowe struktury protetyczne lub półprodukty np. z żywicy, to owa impreza jest dedykowana tym technikom, którzy chcieliby zakupić te urządzenia - NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Otóż z tymi w.w. technologiami wiąże się cała materiałówka dedykowana urządzeniom; krążki woskowe do frezarek, kr. pmma, acetalowe, kr. peek-owe, kr. pekk-owe, kr. Co-Cr, Ti, żywice do drukarek 3D, frezy do frezarek CAD-CAM, proszki Co-Cr, Ti do SLM. Ponad to zobaczycie najlepsze i w rozsądnej cenie drukarki 3D, które dynamicznie podbijają technikę dent. Obejrzycie, jeśli ktoś nie widział, jak się spieka w technologii SLM szkielet czy inną strukturę np. koronową. Firmy wystawiające się na konferencji, a będzie ich więcej niż w zeszłym roku, bo ok. 13-15-u, zapewne przygotują ciekawe promocje na materiały, zatem opłaci się być, oglądać, pytać. Na wykładach dowiecie się różnych rzeczy o strukturach spiekanych stopów, jak również o zaletach i wadach materiałów niemetalicznych używanych w systemach CAD-CAM i druku 3D. Bezcenny będzie kontakt kuluarowy z autorytetami w swoich dziedzinach t.d., których sporo będzie na konferencji.               

Firmy wystawiające się na konferencji: Marrodent-ZŁOTY sponsor, AlldentPharm, AMADAR, Hol-Dental Depot, Blackfrog, Imes-icore, Polkard, TAG Dental, Silesia Dental, ZirkonZahn, ROKO, Everall7, Kol-Dental, OTEC. Ponad to również zagoszczą u nas media branżowe:  DL, NTD, Digital iQ

Koszty konferencyjne:

Koszt udziału w konferencji dla pobytów w pokojach 2-ch, 3-ach, to 900,- od osoby.       

Koszt udziału dla pobytów w pokoju jednoosobowym, to 1100,-  JUŻ BRAK                           

Ceny brutto (faktury na stawce zwolnionej z VAT)

Powyższe ceny obejmują: 3 noclegi czw.-niedz., pełne wyżywienie od piątku, 2-e imprezy wieczorne; bal przebierany; „Gym and fitness party”, grillo – ognisko (piwko) z dyskoteką, sesję naukową, certyfikaty, identyfikatory, fakturę, parking.

Napoje rozluźniające każdy we własnym zakresie, ale do legalnego spożycia na imprezach.

Wpłata całości przelewem: do 20 sierpnia 2021.

Faktury będą wystawiane po wpłacie całkowitej kwoty opłaty konferencyjnej.

Dane do przelewu: Art-DENT Laboratorium Protetyki Stomatologicznej Andrzej Polak, 31-532 Kraków.

MBank nr rach.: 95 1140 2017 0000 4702 0245 6481      

Zgłoszenia udziału kierujemy na e-mail: andrzejpolak@interia.pl

Uwaga; nie przewiduje się zniżek dla osób, które chcą w piątek zacząć uczestniczyć w konferencji lub dla tych, które w pobliżu mieszkają i tylko w sesji naukowej chcą wziąć udział. Bardzo przepraszam.

 Do zobaczenia w czerwcu; Andrzej Polak, tel.: 501188089.